Jesteś tutaj: O nas

O nas

Serwis Budowy SA to wiodąca firma z długoletnim doświadczeniem na rynku ogrodzeń budowlanych, na którym to kompleksowo obsługujemy naszych klientów. Nasza specjalność to  sprzedaż, wynajem oraz serwis tymczasowych ogrodzeń budowlanych.

Tymczasowe ogrodzenie budowlane to niezawodny, szybki i relatywnie tani sposób zabezpieczenia terenu budowy czy imprezy masowej.

Nasze przenośne ogrodzenia wykonane są ocynkowanej stali, dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne.

Oferujemy naszym klientom krótkoterminowy oraz długoterminowy wynajem ogrodzeń.  Zapewniamy również transport ogrodzenia przestawnego na terenie całej Polski.

Również do naszych atutów należą wysokie stany magazynowe oraz szybka rezerwacja ogrodzeń.

Nasz asortyment czyli budowlane ogrodzenia tymczasowe to sprzęt bezpieczny, zgodny ze standardami BHP i przepisami prawa budowlanego.

 W naszej ofercie ogrodzenia budowlanego znajdą Państwo:

- ogrodzenie  tymczasowe ażurowe, które charakteryzuje lekka konstrukcja , łatwość przenoszenia montażu i demontażu

- ogrodzenie  tymczasowe pełne, które oprócz łatwego przenoszenia i montażu doskonale chroni przed hałasem, pyłem oraz zabezpiecza przed niepowołanymi osobami

- barierki imprezowe, które służą do wydzielenia specjalnych miejsc dla ludzi, zwierząt, sprzętu podczas imprez lub wydzielić korytarze poruszania się dla pracowników lub zgromadzonych ludzi podczas koncertów.

- akcesoria ogrodzenia tymczasowego takie jak: złączka ogrodzenia, podpora do ogrodzenia, szpilka  do ogrodzenia, zawiasa do bramy, furtka do ogrodzenia, plandeka do ogrodzenia tymczasowego ażurowego, stopa betonowa , stopa plastikowa PCV

Serwis Budowy SA to wiodąca firma z długoletnim doświadczeniem na rynku ogrodzeń budowlanych, na którym to kompleksowo obsługujemy naszych klientów.

Nasza specjalność to  sprzedaż, wynajem oraz serwis tymczasowych ogrodzeń budowlanych. 

Śląsk i Małopolska to obszar na jakim możemy zaopatrzyć każdą inwestycję w nasze ogrodzenia budowlane czy ogrodzenia tymczasowe

Zobacz również: http://www.ogrodzenie.pro/