Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Bariera ochronna PCV

Barierka ochronna PCV to lekka barierka, umożliwiająca łatwe przenoszenie. Maja możliwość umiejscowienia na zróżnicowanym podłożu. Ekonomiczne składowanie dzięki skręcanym nóżkom. Wykonana jest metodą wydmuchiwania z polietylenu wysokiej gęstości.

Bariera U20

Zapora siatkowa U20a wyposażona w pas folii odblaskowej I generacji o szerokości 250 mm. Folia zabezpieczona jest przed uszkodzeniem. Zapora przygotowana jest do montażu lamp ostrzegawczych. Po umieszczeniu zapór w podstawach drogowych można je ustawiać pod dowolnym kątem.

Barierka ostrzegawcza PCV U20a

Barierka ostrzegawcza PCV U20a może być stosowana jako bariera U20- odblaskowy pasek biało-czerwony. Wykonana jest w pełni z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Posiada sopy skrętne (360 stopni).

Barierka PCV U20

Barierka PCV U20 Barierka idealnie nadają się do zabezpieczania wszelkiego rodzaju prac instalatorskich i interwencyjnych, np. przy usuwaniu awarii miejskich.Jest bardzo łatwa wmontażu oraz demontażu, jak również do transportu i magazynowania.

Furtka ogrodzenia tymczasowego

Furtka ogrodzenia tymczasowego jest wykonana z blachy ocynkowanej. Jest bardzo praktycznym elementem ogrodzenia budowlanego, który pozwala na wejście na plac budowy. Jego cechą charakterystyczną jest łatwość montażu.

Serwis Budowy SA to wiodąca firma z długoletnim doświadczeniem na rynku ogrodzeń budowlanych, na którym to kompleksowo obsługujemy naszych klientów.

Nasza specjalność to  sprzedaż, wynajem oraz serwis tymczasowych ogrodzeń budowlanych. 

Śląsk i Małopolska to obszar na jakim możemy zaopatrzyć każdą inwestycję w nasze ogrodzenia budowlane czy ogrodzenia tymczasowe

Zobacz również: http://www.ogrodzenie.pro/