Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Kółko jezdne

Kółko jezdne montowane jest do bram i furtek w systemach ogrodzeń tymczasowych z przęseł ażurowych i pełnych. Kółko umożliwia komfortowe poruszanie się bram.

Ogrodzenie tymczasowe ażurowe

Panel ażurowy ogrodzenia tymczasowego służy do szybkiego i skutecznego odgrodzenia placu budowy. Jego cechą charakterystyczną jest szybkość i prostota montażu oraz lekka konstrukcja, która umożliwia sprawne przenoszenie. Jego przewiewna budowa umożliwia dobrą widoczność chronionych budynków. Panele mogą być stosowane w każdych warunkach atmosferycznych. Istnieje możliwość zastosowania w nich specjalnych plandek oraz kółek jezdnych, które są dostępne w naszej ofercie.

Ogrodzenie tymczasowe ażurowe

Panel ażurowy ogrodzenia tymczasowego służy do szybkiego i skutecznego odgrodzenia placu budowy, nie tylko wizualnie , ale też fizycznie, co zapobiega przedostawaniu się pyłu i nadmiernego hałasu. Idealnie sprawdzają się w zabezpieczaniu terenu budowy, obiektów przemysłowych czy robót drogowych. Wypełnienie panelu stanowi ocynkowana blacha falista, zaś okucia wykonane zostały z ocynkowanych profili i rurek. W celu utrzymania prawidłowej stabilności podczas silnego wiatru, należy zastosować podpory. 

Plandeka do ogrodzeń

Plandeka służy do zasłaniania ażurowych ogrodzeń budowlanych czy przestawnych. Wykonana jest z polietylenu oraz zgrzewana na krawędziach bocznych. Rozstaw aluminiowych oczek co 50 cm zapewnia wygodny montaż.

Płot oddzielający lekki

Ocynkowane, lekkie barierki, umożliwiające łatwe przenoszenie. Mają możliwość umiejscowienia na zróżnicowanym podłożu. Ekonomiczne składowanie dzięki specjalnemu położeniu nóżek. Płoty oddzielający służy głównie do zabezpieczenia imprez masowych, koncertów.

Podpora do ogrodzenia

Podpora do ogrodzeń tymczasowych służy wzmocnieniu i stabilizacji paneli ogrodzeń budowlanych, chroniąc je przed silnym wiatrem oraz czynnikami fizycznymi.

Stopa betonowa

Stopa betonowa jest niezbędnym elementem przy montażu ogrodzenia tymczasowego. Wykonana jest z  betonu wibroprasowanego, zbrojonego. Do osadzenia ogrodzenia służy sześć otworów o średnicy dopasowanej do europejskiego standardu ogrodzeń budowlanych.

Szpilka

Śruba służy do mocowania ogrodzenia tymczasowego. Śruba wykonana jest z pręta żebrowanego i ocynkowana.

Złączka do ogrodzeń

Złączka do ogrodzeń tymczasowych służy usztywnieniu konstrukcji ogrodzenia tymczasowego, zarówno paneli ażurowych i pełnych. Wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo i dopasowana do europejskich standardów ogrodzeń budowlanych.

Bariera ochronna PCV U20

Bariera ochronna PCV U20a Stosowana w zabezpieczeniu robót drogowych oraz ze względów bezpieczeństwa w miejscach gdzie wskazane jest odgrodzenie od siebie obszarów o różnym przeznaczeniu np. chodnika dla pieszych i jezdni czy terenów zielonych i parkingów.

Następna strona

Serwis Budowy SA to wiodąca firma z długoletnim doświadczeniem na rynku ogrodzeń budowlanych, na którym to kompleksowo obsługujemy naszych klientów.

Nasza specjalność to  sprzedaż, wynajem oraz serwis tymczasowych ogrodzeń budowlanych. 

Śląsk i Małopolska to obszar na jakim możemy zaopatrzyć każdą inwestycję w nasze ogrodzenia budowlane czy ogrodzenia tymczasowe

Zobacz również: http://www.ogrodzenie.pro/